אודות

חברת "רוז אומגה 3" מייבאת ומשווקת דגים טריים מכל העולם, לרבות דגי ים ובריכה. תחת קורת גג אחת תוכלו לבחור את הדגים המשובחים ביותר, מדגי אמנון או סלמון ועד לברק, בורי או לוקוס. כל הדגים מגיעים בשלמות או כשהם חתוכים, על פי ההעדפה שלכם, והם מספקים שפע של יתרונות תזונתיים וטעמים מופלאים שישדרגו את המטבח הביתי, את תפריט המסעדה או את מנות הקייטרינג המשובחות שלכם.

אנחנו מספקים דגים טריים מדי יום, למגוון רחב של לקוחות מכל התחומים, בהם מסעדות סושי מובילות ובתי מלון. בין הלקוחות הבולטים שלנו ניתן למנות את רשת "אצה", את מלונות "הילטון" ו"אטלס", וכן את מלון "נאמוס" בהרצליה. אנו גאים להעניק שירות אישי ומסור לקהל הלקוחות הרחב שלנו, הנהנה ממבחר עשיר של דגים טריים ואיכותיים, המאפשרים להם ליצור מנות מופלאות ולשדרג את החוויה הקולינארית.

בנוסף לאספקת הדגים הטריים, ברשותנו מפעל דגים מעושנים. בזכות הניסיון המקצועי הרב, הטיפול הקפדני בכל מוצר ותהליך העבודה, דגי המפעל הם איכותיים וטעימים במיוחד. כך תוכלו ליהנות משלל דגים מעושנים, בהם סלמון, טונה, מקרל, סרדינים ורבים אחרים. כולם מעובדים בטכניקות ייחודיות ומתקדמות במטרה להבטיח מוצרים ברמה הגבוהה ביותר.

חברת "רוז אומגה 3" מזמינה אתכם ליהנות משלל דגים טריים ומעושנים שיגיעו עד אליכם.

 

למוצרי המפעל והחברה תעודת כשרות בת ים, וכן תעודת כשרות בדצ מהדרין.

תעודות